Kas Yra Tavo / Mano Motyvacija?

Sveiki skaitytojai, šįkart norėčiau sulaukti atsakymų, kas yra jūsų motyvacija? Kas motyvuoja jus (nu)versti kalnus? Prašau pateikti komentarus apačioje.

Motyvavicija ar Demotyvacija?

Man dega mirties linija, verčiant pažodžiui angliškąjį deadline (liet. terminas). Tikrai. Turėjau parašyt 4 istorijas iki šio vidurnakčio. Aišku, galėjau sufeilinti (liet. žlugti) ir ištraukti savo senas istorijas, kaip tas Lewis Carroll pasakos Alisos katinas iš skrybelės, (girdėjot apie facebookoholiką ar intelektulinę prostitutę – senas bajeris, bet kas negirdėjo, pažadu priminti ateityj) bet ne, Airidas Vainoras (taip, aš) užsibrėžia jas visas naujas parašyt. Prisipažinsiu, kad praeitą savaitę galėjau parašyti dvi istorijas ir šiai savaitei būtų buvę tik dvi istorijos, bet tada pavedė motyvacija ir dabar tenka kovoti su keturiais vėjo malūnais.  Taip pat prisipažinsiu, nenorėjau rašyt paskutiniosios “Valtininko dienoraščio” dienos. Pirmiausia galvojau parašyt apie demotyvatorių (-us), kurie mums trukdo atlikti darbus. Ir supratau, deja, seniai, kad pagrindinis demotyvatorius esu aš pats.

Morka ar bizūnas?

Kadais turėjau Mūzą, kuri buvo žavi blondinė istorikė (visi gerai žinote, kad matematika yra matematika, bet man blondinė + istorija = visai ne 2 ar 3, o visas milijonas, o gal net begalybė, kitaip sakant, ši kombinacija yra mano atominė bomba, kurią kiekvienas, beje, turime) ir ją, kam neaišku?, mylėjau begaline meile. O dabar turiu prodiuserį, gerbiamą kapitoną! Kuris man spardo šikną ir aš jam už tai dėkingas, jo, gal aš užslėptas mazochistas (žmogus, kuris pasitenkina, lytiškai ar kitomis priemonėmis, kęsdamas skausmą, prievartą, sumenkinimą, turi polinkį skausmui, mėgaujasi savęs neigimu)  – da f*** (cenzūra išmeta visus keiksmažodžius, deja) !!! Žinau, ką tik pažeidžiau gramos (liet. gramatikos) taisykles, nes trišauktukį padėjau po tarpo 🙂 Visa tai buvo adresuota prodiuseriui, bet kartu ir diskusijai – kaip kartais sunku motyvuoti save rašyti nuosekliai. Kartais tave morka vilioja (nu)versti kalnus, o kartais bizūnas, mušantis ir išprovokuojantis visokiausias kvailas ir netikėtas reakcijas. Galų gale, rytas būna protingesnis už vakarą, rezultatai kalba už save, bet kaip, dar kartą, kaip motyvuoti save?

Kas tinka jūsų dienos grafikui labiau - ar 1 valandos mankšta, ar būti mirusiam 24 valandas? - motyvacija - plebejus.com

Kas tinka jūsų dienos grafikui labiau – ar 1 valandos mankšta, ar būti mirusiam 24 valandas? – motyvacija – piešinio autorius: Glasbergen

Aš dėkingas Jusčiui, kad jis stumia dabar mane! Jis žino, kad jaučiu kaifą (žodis kilo nuo arabiško/hebrajiško žodžio „kayf“, reiškiančio „pakilimas“. Beje, šio žodžio šaknis lėmė ir žodžio „kava“ („coffee“) atsiradimąrašydamas, kad gyvenu, o ne tik dūstu savo darbe. Lygiai taip pat mane stūmė ir stumia brolis, na ir, aišku, šeima bei plati giminė su gimtuoju kaimu. Stumiat ir jūs, skaitytojai, mano didele šeima, šiais moderniais internetiniais laikais.

Bet šįkart, apie Jus, mano skaitytojai, mano motyvatoriai! Čia buvo redaktoriaus  įvadinis žodis. Kviečiu diskusijai:  kas jus motyvuoja? Tai bendruomenės pradžia! Žinot, esu beždžionė skambių frazių mėgėja. Tai tiek žinių, laukiu atsiliepimų. Ačiū.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Motivacija, tai kai, vyksta gerio ir blogio kova viduje ir tu laimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *